Veľkoobchodná spolupráca

 

Pre získanie veľkoobchodnej spolupráce je potrebné v prvom rade podať žiadosť vo forme vytvorenia registrácie ako "Veľkoobchodný odberateľ" nasledovne:

 velkoobchodna registracia

 
Po vyplnení všetkých údajov registračného formulára je potrebné registráciu potvrdiť a odoslať stlačením ikony "Registrovať"
 
Po prijatí veľkoobchodnej registrácie náš pracovník vyhodnotí a preverí registračné údaje. Pri tomto kroku môže byť žiadateľ o veľkoobchodnú spoluprácu kontaktovaný našim pracovníkom telefonicky alebo e-malom, pričom môžu byť vyžiadané chýbajúcich údaje a ďalšie doplňujúce informácie od žiadateľa.
 
Keď registrácia dosiahne úroveň vyhodnotenia "overené a prijaté", náš pracovník potvrdí a povolí žiadosť o registráciu veľkoobchodného odberateľa - partnera. O tejto skutočnosti je žiadateľ informovaný potvrdzujúcim, notifikačným e-mailom.
 
Žiadateľ sa následne stáva našim veľkoobchodným partnerom a po prihlásení sa do nášho e-shopu na základe prihlasovacích údajov sa budú zobrazovať veľkoobchodné ceny. Zároveň každému veľkoobchodnému partnerovi je pridelený konkrétny obchodný zástupca, ktorý je neustále k dispozícii pre jeho potreby.
 
Keď ste obchodník alebo prevádzkujete servis v danom odvetví a zaujala Vás naša ponuka, tak neváhajte a požiadajte o veľkoobchodnú spoluprácu. Veríme, že môžeme byť Vašim plnohodnotným veľkoobchodným dodávateľom a partnerom. Naše dlhoročné skúsenosti vo veľkoobchodnej sfére dokážeme prispôsobiť a využiť na vysokej úrovni pre dosiahnutie dlhodobej a kvalitnej spolupráce.
 
V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok nás kontaktujte e-mailom: info@4gsm.sk alebo telefonicky: +421 917 823 807
 
 
Sme tu pre Vás a tešíme sa na budúcu spoluprácu!